• PADMA Ukraine

PADMA Україна

Regli C*, Groechenig E.

"Padma 28" – корисна добавка при лікуванні оклюзійної хвороби периферійних артерій на стадіях IIa і IIb

Forsch Komplementmed. 2013;20 Suppl 2:22-4. doi: 10.1159/000350748. Epub 2013 Jun 14.

Інформація про авторів: *Abteilung Angiologie, Kantonsspital Aarau, Aarau, Schweiz.

Анотація

Периферійний облітеруючий ендартеріїт або оклюзійна хвороба периферійних артерій (PAOD) складає понад 90% усіх захворювань, що викликані атеросклерозом. Оскільки це може вплинути на усі артерії тіла, PAOD вважається важливим індикатором серцево-судинних випадків – інфарктів або інсультів, а, отже, і головною причиною смертності у Західному світі.

Вимірювання показника відношення тиску крові у гомілці до тиску крові у передпліччі є практичним методом діагностики хвороби у повсякденній практиці. Поряд з покращенням образу життя, головний напрямок лікування атеросклерозу також включає медикаментозне подолання відомих факторів ризику. У випадку серйозних уражень кровообігу з критичною ішемією стає необхідною заміна кровоносних судин з застосуванням ангіопластики або хірургічних методів. Якщо дистанція безболісної ходи обмежена через оклюзійне ураження периферійних артерій, ми говоримо про переміжну кульгавість. Тут, на додаток до втручального лікування (крізьшкірна транслюминальна ангіопластика / хірургія) слід вдаватися і до консервативних вправ з ходіння.

Підтримувальне застосування "Padma 28" у консервативному лікуванні дає помітний ефект з суттєвим збільшенням максимальної дистанції безболісної ходи і стає додатковим методом лікування.

PMID: 23860109 [PubMed – індексовано для MEDLINE]. Безкоштовний повний текст на http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23860109